CALL OF DUTY MODERN WARFARE

₺140,00
Vergisiz

Açıklama

1. Sezon deneyimi ARTIK Call of Duty®: Modern Warfare®’da. Bu destansı sezona güçlü yeni işlevsel silahlar, heyecan verici yeni Çok Oyunculu haritalar, modlar ve nefes kesen yeni Özel Operasyon deneyimi de dâhil. Bunların yanı sıra hayranların çok sevdiği Çok Oyunculu Crash haritası gibi klasik içerikler de Modern Warfare® için yeniden tasarlanarak topluluğun tamamının ÜCRETSİZ erişimine açık olacak şekilde geri dönüyor!

Yürekleri hoplatan, küresel güç dengesini belirleyecek bir efsanede oyuncular, ölümcül Birinci Kademe ajanlarının rolüne bürünürken risk hiç olmadığı kadar büyük. Her şeyi başlatan stüdyo Infinity Ward tarafından geliştirilerek ikonik Modern Warfare® serisinin destansı bir tasvirini sunuyor.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 - Oyun Satın Alma Süreci Nasıl İşliyor ?

PS4 için Oyun satın aldığınızda oyun en kısa sürede mail yoluyla tarafınıza iletiliyor. 

2 - Oyunumu Ne Zaman Teslim Alacağım ?

Yeni çıkan oyunlara fazla istek olduğundan dolayı birtakım aksamalar olabiliyor. Normal şartlar altında ise erken saatlerde aldığınız oyun gece yarısına kadar mailinize gönderilmiş olur. Gece saatlerine yakın alımlarınızda ise oyun ertesi gün öğlen 12’ye kadar tarafınıza teslim edilir.

3 - Oyunlarımı Niçin OyuncuDostu’ndan Satın Almalıyım ?

PS4 için en uygun fiyatlarla OyuncuDostu'nda ! Hızlı teslimat garantisi ve güvenilir bir hizmet veren OyuncuDostu sizleri hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. Ödeme kolaylığı da bulunan sitede indirimli fiyatlar sizleri bekliyor.

Bilgi kartı

Oyun Türü
Aksiyon
Fps
chat Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.