TOM CLANCY'S GHOST RECON BREAKPOİNT

₺65,00
Vergisiz
DirektörEric Couzian
YazarlarEmil Daubon; David Gallaher
ModÇok oyunculu oyun
YapımcılarNouredine Abboud (Yönetici Yapımcı)
Adet
Mevcut

account_circleArkadaşınla Paylaş
TOM CLANCY'S GHOST RECON BREAKPOİNT

TOM CLANCY'S GHOST RECON BREAKPOİNT

DirektörEric Couzian
YazarlarEmil Daubon; David Gallaher
ModÇok oyunculu oyun
YapımcılarNouredine Abboud (Yönetici Yapımcı)

 

Sözü dolandırmadan, 80’lerdeki anılarımdan, Tom Clancy serisinin son halkası oyunumuzla ilgili geçen yazdan beri biriktirdiğim hayallerimden bahsetmeden doğrudan konuya gireceğim. Özel eğitimli, özel harekât birimlerinin silahlı, patlayıcılı, elektronik aletli, gizlenmeli, biraz da konulu, hikâyeli oyunlarının yakın dönemde çıkanlarının hepsini oynamışım, en azı Wildlands (2017 – 27 saat) olmak üzere; The Division, Rainbow Six Siege ve The Division 2’de 50 saat, 120 saat gibi uzun, çoğunlukla da eğlenceli deneyimlerim olduğunu hatırladım yazıya başlarken.

Şimdi gene aynı kafada giden, veya gitmeye çalışan 2019 baskısı Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint’imizin barut, kan, plastik, rutubet ve ihanet kokulu ortamına girelim yavaş yavaş.

Breakpoint’e özgü özellikler, drone ile ayrıntılı bir keşif yapmak, sıhhiye, saldırı, Ninja ve keskin nişancı şeklinde dörde ayrılmış sınıflar arasında geçiş yapmak, bivouac denilen kamplara hızlı seyahat ile gelip sınıf ve ekipman değiştirmek, patlayıcı, ilkyardım çantası gibi malzemeleri tazelemek, bazı basit ama yararlı bonuslar almak, araç ayarlamak (uzun yolculuklar, özellikle de dik tepe tırmanışlarında helikopter çok işe yarıyor), Ctrl ile eğildiğimizde (ben çoğunlukla o şekilde girdim çatışmalara) sipere yakınsak otomatik siper alma, karakter deneyimi, sınıf deneyimi ve eşya gücü olmak üzere üç farklı şekilde seviye atlamak, çok hasar alınca hareketi kısıtlayan hafif ve ağır yaralanmalar, baştan sona toplam iki ile dört kişi arası gruplarla ortaklaşa (co-op) oynama olanağı keyifli idi gerçekten. Bir de The Division’daki gibi, önce görev seçip sonra “Grup arıyorum”a tıklama şansımız olsaydı, herkesin hedefinin aynı olduğu çok daha keyifli bir co-op olabilirdi Aurora’nın uçsuz bucaksız görünen topraklarında.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 - Oyun Satın Alma Süreci Nasıl İşliyor ?

PS4 için Oyun satın aldığınızda oyun en kısa sürede mail yoluyla tarafınıza iletiliyor. 

2 - Oyunumu Ne Zaman Teslim Alacağım ?

Yeni çıkan oyunlara fazla istek olduğundan dolayı birtakım aksamalar olabiliyor. Normal şartlar altında ise erken saatlerde aldığınız oyun gece yarısına kadar mailinize gönderilmiş olur. Gece saatlerine yakın alımlarınızda ise oyun ertesi gün öğlen 12’ye kadar tarafınıza teslim edilir.

3 - Oyunlarımı Niçin OyuncuDostu’ndan Satın Almalıyım ?

PS4 için en uygun fiyatlarla OyuncuDostu'nda ! Hızlı teslimat garantisi ve güvenilir bir hizmet veren OyuncuDostu sizleri hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. Ödeme kolaylığı da bulunan sitede indirimli fiyatlar sizleri bekliyor.

chat Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.